poniedziałek , 15 lipiec 2024
pl
Dream Meaning Spitting Out Saliva
Dream Meaning Spitting Out Saliva

Sen o znaczeniu wypluwać ślinę

Efraimstochter / Pixabay

Sny o pluciu i ślinie to najbardziej nieprzyjemna wizja w słowniku snów. Plucie to czynność polegająca na usunięciu określonej wydzieliny z naszych ust lub gardła.

Istnieją dwie tendencje do analizowania snów ze śliną. Ślina może wskazywać na twoje pasywne życie. Nie wykazujesz żadnego zainteresowania czymkolwiek. Twoje życie jest pomyłką, nie masz nadziei i nie chcesz stawić czoła złym rzeczom, które zdarzają się w twoim życiu. Z innej strony, ślina symbolizuje również Twoją pasję.

Wielu analityków twierdzi, że plucie we śnie wskazuje, że musisz wyeliminować konkretne wewnętrzne konflikty, które Cię męczą. Być może musisz wykonać jakiś trening, aby oczyścić swoje sumienie lub podzielić się z innymi o swoim problemie, niepokoju lub obawach. Chociaż wiele osób uważa również, że plucie pokazuje, że musisz nauczyć się bardziej szanować innych.

Wiele osób zastanawia się, co to znaczy pluć krwią. W niektórych przypadkach musisz spróbować pokonać konkretne kompleksy, które nie pozwalają ci pokazać się takim, jakim jesteś. W innych sytuacjach wskazuje to, że musisz zostawić w przeszłości jakąś traumę lub zły epizod. Więcej informacji znajdziesz jednak czytając sny o krwi.

Ślina zmieszana z krwią wypływająca z Twoich ust symbolizuje wydalenie problemu, który Ci przeszkadza. Walczysz o uwolnienie swojego umysłu i zapomnienie o wydarzeniach z przeszłości, które cię zdenerwowały. Osoba cierpiąca na napady padaczkowe może wyobrazić sobie ślinę wypływającą z ust z powodu lęku przed pokonaniem tej choroby.

Co oznaczają plwocina i ślina?

Interpretacja snów zawsze ma wyjątkowy i subiektywny charakter. Dlatego starasz się zapamiętać pewne aspekty swojego snu, które mają istotną rolę. Oto znaczenie plucia śliną we śnie:

 1. Gdy we śnie plujesz, wówczas symbolizuje to złą mowę.
 2. Gdy plujesz w świętym miejscu, sen ten wskazuje, że czynisz dobro ludziom.
 3. Gdy gdzieś plujesz, sen ten oznacza, że ludzie będą oceniać Twoje słowa.
 4. Kiedy plujesz na ścianę, to znaczy, że odpowiednio zarobisz.
 5. Gdy plujesz na ziemię, sen ten wskazuje na zakończenie zatrudnienia, a Twoje wysiłki pójdą na marne.
 6. Gdy czujesz gorącą ślinę, sen ten wskazuje na długie życie i odwrotnie. Gdy ślina jest żółta, oznacza to chorobę, a jeśli czarna – smutek.
 7. Gdy dużo plujesz – sen ten wskazuje, że ludzie kochają Twoje słowa.
 8. Gdy Twoja ślina płynie, ale nie na ubraniu, sen ten wskazuje, że możesz czerpać korzyści od innych. Być może zdobędziesz cenną wiedzę.
 9. Gdy inni ludzie plują na Ciebie, sen ten symbolizuje, że ktoś donosi na Twoją rodzinę.
 10. Gdy Twoja ślina zamienia się w krew, sen ten oznacza, że mówisz o rzeczach, o których nie musisz mówić.
 11. Gdy plujesz na kogoś, bo jesteś zły, sen ten oznacza, że dajesz pieniądze innym w niewłaściwy sposób.
 12. Gdy w ustach pojawia się ślinotok, sen ten oznacza, że otrzymasz pieniądze, ale szybko się skończą.

Śniąca się ślina wskazuje również na Twoje podświadome pragnienie, by dać innym poznać swoje myśli. Nie zamykaj się w sobie i zacznij dzielić się z innymi o problemie, który masz. Trudno jest Ci zaufać innym? Postaraj się zapamiętać kilka szczegółów ze swoich snów. Czy ktoś cię zawstydza, gdy na ciebie pluje? Opisz poniżej swoje myśli ze wszystkimi cechami, które pamiętasz.

This post is also available in: Polski