poniedziałek , 2 październik 2023
pl
Dream Meaning Body Piercing Earrings Interpretation
Dream Meaning Body Piercing Earrings Interpretation

Marzenie o kolczykach do przekłuwania ciała Interpretacja

Marzenie o przekłuwaniu ciała jest prawie takie samo jak marzenie o tatuażu. Przekłuwanie jest częścią sztuki ciała. Dzieci w wieku nastoletnim często wykonują piercing, który uważają za interesujący. W tym wieku młodzi ludzie zwracają szczególną uwagę na wizerunek, który chcą przekazać na zewnątrz. Nie ogranicza się to jednak tylko do okresu dojrzewania. Dorośli pracujący w firmach jako menedżerowie mogą nawet wykonywać body piercing. Co oznacza sen o przekłuwaniu ciała?

Prawie wszyscy analitycy snów wyciągają ten sam wniosek. Jeśli przeżywasz smutne chwile z powodu pesymistycznego postrzegania świata, takiego jak bieda, kryzys ekonomiczny, korupcja, wojna, to możesz zamknąć się w sobie, pokazując swoje odrzucenie i niekompatybilność. Powinieneś jednak wiedzieć, że w innych kulturach kolczyki są częścią ich kultury.

Czy masz jakieś konflikty i debaty ze swoimi przekonaniami na przestrzeni lat? Czy Twój sen o kolczykach reprezentuje emocjonalną zmianę czy tylko pragnienie zmian estetycznych? Oto kilka analiz snów o przekłuciach:

Sen o przekłuwaniu sztuki

> Sny o przekłuwaniu pewnych części ciała
W tym śnie trzeba pamiętać, w której części ciała się przekłuwa. Jeśli przekłuwasz język lub usta, jest to zwykle interpretowane jako żal za słowa, które właśnie wyszły z Twoich ust. Przekłucie uszu może oznaczać niezdolność do prawidłowego słuchania. Przekłucie wokół oczu oznacza nowe postrzeganie otoczenia.

> Sen o przekłuciu pępka
Czy jesteś osobą egocentryczną? Uważasz się za podstawową część swojego kręgu przyjaciół? Kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś centrum wszechświata, Twoja podświadomość może sprawić, że będziesz śnił o przekłuciu pępka.

> Sny o wielu przekłuciach
Widząc, że dusisz się z wieloma przekłuciami w różnych częściach ciała, od twarzy po genitalia, stajesz się symbolem emocjonalnych lub wewnętrznych konfliktów. Możesz być zdumiony, że masz taki sen. Czy czujesz smutek? Czy właśnie straciłeś kontakt z bliskimi? A może otrzymujesz złe wiadomości?

> Sen o widzeniu kolczyków oznacza, że lubisz słuchać piosenek. Gdy kolczyki są wykonane z kamieni szlachetnych oznacza, że nauczasz dobra. Jeśli jesteś mężem, to patrz na swoją żonę noszącą złote kolczyki z jednej strony i srebrne z drugiej, to zły znak w romansie. Kiedy widzisz kolczyki we śnie, symbolizują one również nowe związki. Poznasz wielu ludzi, którzy dodadzą Ci pewności siebie lub przynajmniej zyskasz przyjaciela.

> Sen o noszeniu kolczyków pokazuje, że odkryjesz czyjąś tajemnicę. Jesteś zbyt ciekawski, aby chcieć dowiedzieć się o rzeczach, które Cię interesują. Mimo to musisz wejść w prywatność innej osoby.

> Gdy gubisz kolczyki we śnie, sen ten sugeruje, że stoisz w dwóch miejscach. Może to dotyczyć również Twojego biznesu, ponieważ nie wiesz, na co się zdecydować.

Podświadomość zawoalowała fakt, że zajmujesz się piercingiem. Zmiana Twojego pięknego wizerunku lub podkreślenie Twojej osobowości poprzez piercing to moda.

This post is also available in: Polski