poniedziałek , 3 czerwiec 2024
pl
How to Calculate Numerology to Find a Number In Your Name?
How to Calculate Numerology to Find a Number In Your Name?

Jak obliczyć numerologię, by znaleźć liczbę w swoim imieniu?

geralt / Pixabay

Od dawna liczby stały się narzędziem do poznania swojego losu. Badanie ludzkich charakterów za pomocą liczb nazywa się NUMEROLOGIĄ. Według numerologii liczby mają ścisły związek ze słońcem, księżycem i planetami.

Jak od dawna wiadomo, największą liczbą jest 9. Dlatego w przepowiedni będzie się ona odnosić tylko do dziewięciu cech człowieka. Ogólnie rzecz biorąc, aby poznać charakter i przeznaczenie człowieka, należy znać datę i miesiąc urodzenia każdej osoby. Mimo to, według ekspertów w dziedzinie numerologii, liczby mają ścisły związek z osobowością i przeznaczeniem człowieka.

Do tej pory musisz znać wiele różnych przepowiedni, które wykorzystują różne wskazówki do przewidywania. Jednak nawet jeśli ta przepowiednia okaże się prawdziwa, jest to rozrywka, która wypełni Twój wolny czas. Być może chcesz poznać swój los dzięki liczbom. Do przepowiadania za pomocą liczb nie używa się różnych urządzeń, takich jak kryształowe karty czy kule, które przyprawiają o ból głowy, a nawet mogą powodować nadmierne wrażenia. Znasz już wiele przepowiedni, ale twój zdrowy rozsądek nie jest w stanie ich zaakceptować, nawet uruchomić praktycznie.

Mogłeś słyszeć o wróżeniu za pomocą dłoni, tego typu przepowiednie zawierają praktyczny sposób, ale przepowiadanie za pomocą liczb będzie bardziej praktyczne.

Jak przepowiadać za pomocą liczb?

Aby przepowiedzieć los i charakter osoby za pomocą liczb, nie potrzebujesz żadnych trudności, które sprawiają, że jesteś trudny jako astrolog. Wystarczy imię i nazwisko, bo dzięki niemu poznasz ulubioną liczbę tej osoby. Spróbujmy dokonać obliczeń. Najpierw musisz znać pełne imię, imię, które nadali Ci rodzice. Znając obliczenia liczb, które otrzymujesz po imieniu, będziesz znał liczby, które wykorzystasz jako punkt odniesienia. Zobacz poniższą tabelę.

123456789ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

If nie znasz pełnego imienia osoby, którą chcesz przewidzieć, możesz użyć pseudonimu. Nie będzie to jednak dokładne. Nie potrzebujesz też nazwy chrztu Kościoła, który Cię wydał. Potrzebujesz jedynie imienia swoich rodziców lub osoby, która nadała Ci imię, gdy byłeś dzieckiem. Na przykład twoje pełne imię i nazwisko to Anita Mui.

A N I T A M U I 1 5 9 2 1 4 3 9

W kolejnym kroku musisz dodać każdą z tych liczb, aż uzyskasz pojedynczą cyfrę, której użyjesz do przewidywania osobowości lub charakteru.

1 + 5 + 9 + 2 + 1 = 18 ” 1 + 8 = 9
4 + 3 + 9 = 16 ” 1 + 6 = 7

Gdy już znalazłeś liczby 9 i 7, teraz dodajesz jeszcze raz 9 + 7 = 16 i dodajesz jeszcze raz 1 + 6 = 7

Dostałeś ostatnią liczbę 7. Tej liczby użyjesz jako wskazówki do poznania charakteru danej osoby. Charakter liczby 7 możesz znaleźć tutaj.

Nie sprawi Ci trudności znalezienie liczb, które występują w Twoim własnym imieniu i innych, które przewidziałeś. Powinieneś pamiętać, że powyższa formuła jest dla Ciebie punktem odniesienia do znalezienia numeru referencyjnego. Każda liczba 1-9 ma duchowy charakter i znaczenie. Możesz w to wierzyć lub nie.

P>

733

Numerologia Liczba 7 Charakterystyka & Osobowość ścieżka życia

ractapopulous / Pixabay

Dla kogoś, kto ma imię z liczbą 7, element Urana będzie miał większy wpływ na osobowość tej osoby. Czy jesteś jedną z tych 7? Aby uzyskać więcej szczegółów, powinieneś obliczyć liczby w swoim imieniu.

Jak wiadomo, każdy ma słabe i mocne strony. Aby przewidzieć charakter osoby na podstawie liczb, podajemy kilka korzystnych i niekorzystnych cech. Jeśli znajdujesz się w liczbie 7, musisz ją dobrze zrozumieć, aby móc wykorzystać ją do określenia swojego następnego kroku.

P>

Charakterystyka liczby 7 osobowość

Na ogół ludzie o typie Urana lubią wszelkie odkrycia. W innych przypadkach Uranowcy mogą być uparci; stanie się tak, jeśli inni nie zaakceptują ich pomysłów. Uranicy mają nowe pomysły i wynalazki; zawsze są innowacyjni. Ci z Was, którzy mają przyjaciół lub kochanków z symbolami Urana, powinni uważać na odrzucenie, ponieważ ta osoba jest uparta.

Osoby spod znaku Urana zawsze będą miały świetny pomysł, nawet jeśli jest on nowy. Jednak uparte charaktery sprawiają, że ich ideały wpadają na mieliznę, zanim się urzeczywistnią. Jeśli należysz do klasy Urana, powinieneś spróbować wyeliminować swoją złą naturę. Ludzie będą trzymać się od Ciebie z daleka tylko z powodu Twojego egoizmu.

Uranos zawsze będzie zwracał uwagę na ludzi, którzy wykonują swoją pracę bardziej używając mózgu niż ludzi, którzy pracują używając siły fizycznej. Są to osoby uczone i wykształcone. Nie będą lubić ludzi, którzy mają męską pracę. Osoby spod znaku Urana wolą przebywać z ludźmi, którzy pracują jako psychiatrzy, wychowawcy lub nauczyciele, przyrodnicy, astronomowie, a także osoby znające się na mechanice i elektronice oraz wszyscy ci, którzy kochają magię. Uran twierdzi, że tajemnica przyciągnie uwagę, mimo że lubi coś naukowego.

Uranowcy, którzy interesują się okultyzmem, zazwyczaj mają dużą siłę duszy. Ponadto Uran ma wysokie poczucie człowieczeństwa, dlatego wielu ludzi, którzy nadają mu przydomek szamana, rozumie wszystko poza rozumem.

Mimo że Uran ma pewne zalety, ma też pewne negatywne cechy. Uran będzie w stanie rozwiązać wszystkie problemy dobrze i z pełną kalkulacją. Uran ma upartą naturę. Jednak ta cecha będzie działać na ich niekorzyść.

Jeśli masz upartą naturę, wszyscy Twoi przyjaciele lub krewni będą Cię nie lubić, nawet jeśli zrobiłeś im dobrze. Powinieneś spróbować pozbyć się swojego złego charakteru. Jednak upór nie przyniesie Ci korzyści, a wręcz zaszkodzi. Inną złą naturą Urana jest nieumiejętność oszczędzania pieniędzy na bardziej krytyczne cele. Zawsze będą stawiać na pierwszym miejscu sprzęt, aby się upiększyć.

Oprócz cech wymienionych powyżej, Uranowcy mają zwyczaj robienia pewnych rzeczy, których inni ludzie zwykle nie robią. Uran nie może też znieść cierpienia, za każdym razem, kiedy będzie cierpiał, szybko ucieknie od bólu, a nierzadko nawet Uranicy będą robić niebezpieczne rzeczy, takie jak samobójstwo.

Momenty najbardziej odpowiednie dla Urana w podejmowaniu ważnych decyzji to okres od 20 czerwca do 20 sierpnia. Jeśli jesteś Uranem, to jest to właściwy moment, abyś znalazł swoje szczęście. Kolory, które są odpowiednie dla Urana to zielony, żółty i biały. Odpowiednim kamieniem szlachetnym dla Ciebie jest malachit. Ten kamień przyniesie Ci szczęście.

Uran będzie miał znaczący wpływ na Twoje życie. Jednak te prognozy będą mogły ujawnić jedynie życie doczesne. Nadal potrzebujesz jednego konkretnego przewodnika, aby być bardziej pewnym siebie, nawet jeśli liczba 7 stanie się częścią Twojego życia.

This post is also available in: Polski