wtorek , 19 wrzesień 2023
pl
Apple Dream Meaning Interpretation
Apple Dream Meaning Interpretation

Jabłko sen znaczenie interpretacja

955169 / Pixabay

Sen o jedzeniu jabłek prawdopodobnie daje wrażenie przyjemności, a nawet rozczarowania, ponieważ zdarzenie to jest tylko snem, zwłaszcza jeśli tak bardzo lubisz jabłka. Jabłko jest jednym z najpopularniejszych owoców ze względu na smak i korzyści, jakie przynosi dla zdrowia. Czy wiesz, że w chrześcijaństwie diabeł skusił Adama jabłkami?

Jabłka jako skupisko we śnie mogą być dobrym znakiem lub nawet złym znakiem dla Twojego życia. Dobre lub złe znaczenie zależy od warunków, które występują we śnie. Widząc jabłka na stole może być miłość jednego pragnienia, aby kupić jabłka. To pragnienie może nie być realizowane z jakiegoś powodu są wniesione do snu. Niektóre interpretacje oznaczają, że zobaczenie jabłka na stole jest dobrym omenem. Jeśli śniło Ci się, że widziałeś jabłko na stole, wskazuje to na dobre uznanie innych dla Ciebie.

Znaczenie snu o jabłku

 1. Sen o tym, że widzisz jabłko na stole to dobry znak; zostaniesz doceniony przez wielu ludzi i otrzymasz szczęście w swoim życiu już teraz…. Jeśli we śnie widzisz jabłko, symbolizuje ono podniecenie. Nie musisz walczyć o to, co chcesz mieć w swoim życiu. Uwielbiasz rozpieszczać siebie i ludzi, którzy sprawiają Ci radość.
 2. Sen o jedzeniu jabłek to także dobry znak; znajdziesz powodzenie w prowadzeniu interesów.
 3. Siedzenie na olbrzymim jabłku to dobry znak, dzięki któremu otrzymasz dobre wiadomości.
 4. Picie soku jabłkowego to dobry znak – otrzymasz dobrą wiadomość od kogoś znajomego.
 5. Deszcz jabłek to smutny znak; ktoś ma wobec Ciebie złe zamiary.
 6. Kiedy ktoś, kogo znasz w prawdziwym życiu, dał ci jabłko, ten obrazek mówi ci, że ta osoba w prawdziwym życiu próbuje cię przekonać. Musisz uważać na tę osobę; być może ma ona ukryty cel.
 7. Kiedy widzisz jabłko z robakiem, sen ten wskazuje, że zrobiłeś coś złego i sprawił, że się wstydzisz. Na ogół dzieje się tak, ponieważ nie potrafisz kontrolować swoich emocji.
 8. Gdy sadzisz jabłoń, sen ten wskazuje, że będziesz miał obrońcę. Czeka Cię również poważna rozmowa i chcesz wiedzieć jak zachować się w pewnych sytuacjach. Jeśli masz dzieci, nie będziesz robił między nimi różnic.
 9. Gdy zbierasz jabłka, sen ten wskazuje, że Twoje wysiłki się opłacą. Możliwe, że będziesz miał pogląd na to, jak rozpocząć biznes, który zapewni Ci dobre dochody i warunki życia.
 10. Gdy wybierasz jabłko w sklepie – sen symbolizuje, że próbujesz zmienić swoje życie na bardziej spokojne, harmonijne.
 11. Gdy jesz zielone lub czerwone jabłko, ale jeszcze niedojrzałe – sen ten mówi, że interesuje Cię coś, co Ci zaszkodzi.
 12. Kiedy jesz jabłko, i czujesz się dobrze, i kochasz je, ten sen pokazuje, że jesteś bardziej zainteresowany rzeczami materialnymi niż duchowymi.
 13. Gdy widzisz zgniłe jabłko, sen ten jest znakiem, że przeżyjesz wiele rozczarowań lub osoba, której ufasz, oszuka Cię. Zgniłe jabłka symbolizują nagły problem, który zagrozi Twojej kondycji zdrowotnej.

We śnie jabłko ukazuje Ci chęć do nauki, poza tym pokazuje wszystkie przyjemności, jakie możesz osiągnąć w tym ziemskim życiu. Symbolizują również pokusy i ścieżki, które powinieneś wybrać. Bądź ostrożny!!!

This post is also available in: Polski